Galimybės EdTech sprendimų kūrėjams: kurti, plėtoti, gauti finansavimą

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras pristato surinktą naudingą informaciją apie priemones, kuriomis gali pasinaudoti ir edtech sprendimų kūrėjai.

Parengtame žemėlapyje (>>>>) vienoje vietoje pateikta informacija apie priemones, kurių pagalba švietimo inovacijų kūrėjai gali sėkmingiau tobulinti ir plėtoti savo sprendimus, taip pat pretenduoti į finansavimą.

Per ateinančius metus kūrėjai gali teikti projektų įgyvendinimo planus pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, „Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA)“, Inovacijų agentūros bei Centrinės projektų valdymo agentūros paskelbtus kvietimus.

Šių įstaigų siūlomos priemonės ­– labai įvairios: nuo galimybės gauti finansavimą skaitmeninimo projektams ar dirbtinio intelekto, robotikos produktų kūrimui iki savo sprendimų pristatymo užsienio renginiuose bei edtech produktų eksporto sąlygų gerinimo. Finansavimo lėšų suma kai kuriose priemonėse gali sudaryti net 150 000 eurų.

Prašymus gali teikti tiek idėjinio lygmens projektai, kurie dar planuoja įsteigti įmones (pre-startup), tiek pirmus pardavimus atliekančios organizacijos (start-up), tiek jau į augimą orientuotos įmonės (scale-up).

Prašymus kai kurioms priemonės jau galima teikti, rekomenduojama atkreipti dėmesį į reikalavimus bei teikimo terminus.


lt_LTLT