Tarptautiniame renginyje – lietuvių patarimai, kaip mokytojams prisijaukinti EdTech pamokose

Šią savaitę visoje Europoje startuoja tarptautinis renginių maratonas „ALL DIGITAL Weeks, skirtas paminėti Europos įgūdžių metus. Prie specialių renginių prisideda ir Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras, kviečiantis į pristatymus apie skaitmeninius įgūdžius bei švietimo inovacijas mokyklose. 

EdTech centras organizuoja nuotolinius seminarus „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?“. Seminarų metu bus aptartas skaitmeninių įrankių naudojimas ir kaip jie gali palengvinti pedagogo darbą praktikoje.  

Renginiuose nagrinėsime, kas yra dirbtinis intelektas ir ar jis pritaikomas mokymosi procese, pristatysime ChatGPT galimybes ir grėsmes, aptarsime skaitmeninės kompetencijos ugdymą naujų bendrųjų programų kontekste, parodysime, kaip EdTech sprendimai gali būti efektyviai integruojami vedant pamokas “, – sako EdTech centro vadovė Indrė Šuolienė. 

Nuotolinių seminarų ciklas EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?” prasidės balandžio 27 d. ir tęsis iki gegužės 5 d. Renginių ciklo programą ir prisijungimus galite rasti čia >>>>  

Šių metų „ALL DIGITAL Weeks“ šūkis – „Tobulinkite savo skaitmeninius įgūdžius“ – raginantis europiečius tobulinti kompetencijas ir drąsiai pasitikti skaitmeninę transformaciją. Organizuojant įvairius nuotolinius renginius ir mokymus siekiama parodyti, kad Europos gyventojams būtina suteikti reikiamas skaitmenines priemones ir gebėjimus, kurių jiems kasdien reikia / prireiks mokykloje, universitete, darbe bei kitur. 

„ALL DIGITAL Weeks“ iniciatyvą remia Europos komisija. 

 

Renginiai organizuojami įgyvendinat projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“. Projektas įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis. Veiklas įgyvendina EdTech centras.  


lt_LTLT