Sukurta dar viena nauja skaitmeninė priemonė mokytis Lietuvos istorijos

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras pristato naują skaitmeninę priemonę, skirtą mokyti(s) Lietuvos istorijos 5-6 klasių mokiniams. Ši priemonė sukurta įgyvendinant projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“ („EdTech“).

 

Mokymo priemonės tikslas yra auginti smalsumą, norą pažinti gyvenamosios vietovės ir Lietuvos istoriją,  ugdyti istorinį mąstymą, suteikiantį galimybę orientuotis įvairiose kasdienėse situacijose, plėsti istorinį pažinimą per kultūros ir kasdienybės istorijos nagrinėjimą, analizuoti ir kritiškai vertinti įvairius šaltinius.

 

Nauja skaitmeninė mokymo priemonė suteikia galimybę papildyti ugdymo ir ugdymosi procesą. Šioje priemonėje didelis dėmesys skiriamas interaktyviam istorinių temų pristatymui, išryškinant vaizdinių, garsinių ir rašytinių istorijos šaltinių svarbą istorijai mokyti(s).

 

Penktokams yra skirtos 16 temų, šeštokams – 11 temų. Jose pateikiamos kūrybinės užduotys, nuorodos į televizijos laidas, pateikiamas užduočių rinkinys, sudaryta galimybė mokiniams įsivertinti savo žinias.

 

Susipažinti su priemone galima čia: https://ltist5-6.smp.emokykla.lt/

 

Jei turite kokių nors klausimų, pastabų ar siūlymų dėl šios priemonės, prašome kreiptis el. paštu smp.pagalba@nsa.smm.lt.

 


lt_LTLT