Pedagogams – proga patobulinti savo skaitmeninius įgūdžius

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras pradeda kvalifikacijos tobulinimo mokymus skirtus skaitmeninių kompetencijų tobulinimui ir kviečia mokymuose nemokamai dalyvauti pedagogus (nuo priešmokyklinio iki vidurinio ugdymo). 

Mokymų metu pedagogai mokysis kurti skaitmeninį ugdymo turinį, susipažins su kibernetinio saugumo reikalavimais ir naujausių technologijų pritaikymu pamokoms. Taip pat bus gerinami informacijos valdymo įgūdžiai, supažindinama su bendravimo ir bendradarbiavimo skaitmeninėje erdvėje principais.

Dėmesys bus skiriamas ir pačių mokinių skaitmeniniam raštingumui ugdyti, mokytojų turimoms žinioms ir gebėjimams perduoti klasei. Mokytojai turės galimybę ne tik atlikti praktines užduotis, bet ir stebėti kolegų su mokiniais atliktas veiklas.

Mokymus sudarys kūrybinis programavimas, 3D modeliavimas, virtualios realybės ir dirbtinio intelekto naudojimas pamokose, atsižvelgiama į technologijų pritaikymą specialiųjų poreikių mokinių ugdymui.

Siekiant užtikrinti aukščiausius rezultatus, programa bus grindžiama Europos pedagogų skaitmeninių kompetencijų sistemomis „DigCompEdu“ ir „DigComp2.2“, kuriomis naudojasi dauguma Europos Sąjungos valstybių.

 

INFORMACIJA NORINTIEMS DALYVAUTI

 

Visiems dalyviams mokymų programa yra nemokama. Dalyvis įsipareigoja baigti visus 40 valandų mokymus.

Mokymai vyks naudojantis patogia nuotoline platforma ir bus lankstūs – dalyviai galės rinktis patogiausią mokymosi laiką ir tinkamą tempą. Baigę mokymus pedagogai gaus oficialų sertifikatą, žymintį pasiektą skaitmeninių kompetencijų lygį.

 

REGISTRACIJA (įsivertina / registruojasi ir anksčiau norą dalyvauti išreiškę pedagogai)

 

  • Pirmas žingsnis – įsivertinimas. Atlikite „Selfie for Teachers“ testą >>>>. Skirkite laiko, kad galėtumėte atidžiai ir sąžiningai įsivertinti. Sužinoję savo kompetencijų lygį, galėsite pasirinkti, kokiu lygiu tęsite mokymus. Gautus atsakymus būtinai išsisaugokite.
  • Antras žingsnis – registracija. Įvertinę savo lygį, registruokitės į mokymus. Kartu nurodykite, kokį lygį Jums suteikė įrankis „Selfie for Teachers“.

REGISTRACIJOS FORMOS (pagrindinio ir vidurinio ugdymo pedagogams >>>>; priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams >>>>).

 

Šiuo metu yra derinami visų lygių (A1-C2) mokymų tvarkaraščiai. Užsiregistravusius dalyvius apie mokymų pradžią informuosime elektroniniu paštu artimiausiu metu. Iš naujo registruotis nereikia.

 

Neužsiregistravusius kviečiame registruotis į likusias vietas pavasario arba rudens sesijose.

Šiuo metu dar yra laisvų vietų pavasario sesijoje, o  į rudens sesiją registracija vyksta toliau.

 

KILUS KLAUSIMŲ KREIPTIS:

Rita Losevič (EdTech centro specialistė)

Tel. +370 658 15 398

rita.losevic@nsa.smm.lt

 

Skaitmeninių kompetencijų lygis  

Laisvų vietų skaičius 

 

Pavasario sesija   

(balandis–birželis)  

Rudens sesija  

(Rugsėjis–lapkritis)  

Tikslinė grupė: priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai  

A1  

100  

Registracija vyksta  

A2  

50 

Registracija vyksta  

B1  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

B2  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

C1  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

C2  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

Tikslinė grupė: pagrindinio ir vidurinio ugdymo pedagogai  

A1  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

A2  

100 

Registracija vyksta  

B1  

200 

Registracija vyksta  

B2  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

C1  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

C2  

Laisvų vietų nebėra

Registracija vyksta  

 

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.


lt_LTLT