Pedagogai jau gali registruotis į skaitmeninius mokymus

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras tęsia kvalifikacijos tobulinimo mokymus skirtus skaitmeninių kompetencijų tobulinimui ir kviečia mokymuose nemokamai dalyvauti visus pedagogus.

„Pagrindinis šių mokymų privalumas – personalizuoto mokymosi svarba. Tai įgyvendinti mums leidžia Europos pedagogų skaitmeninių kompetencijų sistemos „DigCompEdu“ ir „DigComp2.2“, kuriomis naudojasi dauguma Europos Sąjungos valstybių. Standartizuotos sistemos leidžia visų lygių pedagogams išsamiai ir kokybiškai įsivertinti, nusistatyti skaitmeninių kompetencijų lygį ir tikslingai jas tobulinti“, – sako EdTech centro vadovė Indrė Šuolienė.

Mokytojai, pasirinkę dalyvauti mokymuose, naudojosi skaitmeniniu įrankiu „SELFIE forTEACHERS“, padedančiu mokytojams atlikti savianalizę ir įsivertinti savo turimus skaitmeninius įgūdžius – nustatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Mokymų metu dėmesys skiriamas mokytojų turimų žinių bei gebėjimų gerinimui bei savo žinių panaudojimui klasėje. Mokytojai turi galimybę ne tik atlikti praktines užduotis, bet ir stebėti kolegų su mokiniais atliktas veiklas. Taip pat pedagogai mokysis kurti skaitmeninį ugdymo turinį, susipažins su kibernetinio saugumo reikalavimais ir naujausių technologijų pritaikymu pamokose. Be to, gerinami informacijos valdymo įgūdžiai, supažindinama su bendravimo ir bendradarbiavimo skaitmeninėje erdvėje principais.

Šiuos mokymus sudaro kūrybinis programavimas, 3D modeliavimas, virtualios realybės ir dirbtinio intelekto naudojimas pamokose, atsižvelgiama į technologijų pritaikymą specialiųjų poreikių mokinių ugdymui. Mokymams pasitelkiamos įmonių „Tęstinių mokymų centras“ bei „Vedliai“ skaitmeninės kursų platformos.

INFORMACIJA NORINTIEMS DALYVAUTI

Visiems dalyviams mokymų programa yra nemokama. Dalyvis įsipareigoja baigti visus 40 valandų mokymus.

Mokymai vyks naudojantis patogia nuotoline platforma ir bus lankstūs – dalyviai galės rinktis patogiausią mokymosi laiką ir tinkamą tempą. Baigę mokymus pedagogai gaus oficialų sertifikatą, žymintį pasiektą skaitmeninių kompetencijų lygį.

REGISTRACIJA (įsivertina / registruojasi ir anksčiau norą dalyvauti išreiškę pedagogai)

  • Pirmas žingsnis – įsivertinimas. Atlikite „Selfie for Teachers“ testą >>>>.Skirkite laiko, kad galėtumėte atidžiai ir sąžiningai įsivertinti. Sužinoję savo kompetencijų lygį, galėsite pasirinkti, kokiu lygiu tęsite mokymus. Gautus atsakymus būtinai išsisaugokite.
  • Antras žingsnis – registracija. Įvertinę savo lygį, registruokitės į mokymus. Kartu nurodykite, kokį lygį Jums suteikė įrankis „Selfie for Teachers“. REGISTRACIJOS FORMOS(priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams >>>>, pagrindinio ir vidurinio ugdymo pedagogams >>>>).

KILUS KLAUSIMŲ KREIPTIS:

Rita Losevič (EdTech centro specialistė)

Tel. +370 658 15 398

rita.losevic@nsa.smm.lt


lt_LTLT