EdTech Center announced the selection for the study visit to Spain

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras kviečia pedagogus ir aukštųjų mokyklų dėstytojus dalyvauti atrankoje į stažuotę Valensijoje (Ispanija), kuri vyks š. m. balandžio – gegužės mėn.

Stažuotės tikslas – susipažinti su EdTech švietimo inovacijomis Ispanijoje, sužinoti, kaip jos gali padėti efektyviau mokyti(s), sužinoti apie verslo siūlomus sprendimus švietimo sektoriui, bendradarbiauti su kitų valstybių centrais, platformomis, inovatyvias skaitmenines mokymo priemones taikančiomis mokyklomis, o įgyta patirtimi pasidalyti Lietuvoje.

Dalyviams projekto lėšomis bus apmokamas visas maitinimas, vietinio transporto išlaidos stažuotės metu, skrydžio bilietai ir apgyvendinimas Ispanijoje. Numatoma stažuotės trukmė – 5 dienos.

Su stažuotės atrankos kriterijais galite susipažinti čia.

Paraiškų teikimas

Kiekvienas kandidatas turi užpildyti paraišką iki 2023 m. kovo 10 d. 12.00 val.

Atrankos vykdymas

Atranką į stažuotę Ispanijoje vykdo Nacionalinės švietimo agentūra. Atrinktus dalyvius informuosime iki 2023 m. kovo 14 d. 17.00 val.

Daugiau informacijos: el. paštu rita.baskiene@nsa.smm.lt.

EdTech centras ateityje organizuos dar 6 stažuotes į įvairias užsienio šalis. Siekis – iš arti susipažinti su sėkmingiausiais švietimo inovacijų pavyzdžiais Europos ir pasaulio valstybėse, pasisemti įkvėpimo savo pamokoms, paskaitoms bei užmegzti naujas tarptautines, profesines draugystes.

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

 

 


en_GBEN