Fostering a Culture of Innovation

Organizuojame vietinius ir tarptautinius renginius, bendradarbiaujame su užsienio partneriais. Siūlome stažuotes į švietimo inovacijų valstybes ir jų institucijas. 

TRUMPALAIKĖS STAŽUOTĖS UŽSIENYJE

✈️ Centras kviečia inovacijų kūrėjus to participate in the testbed and improve their educational technologies and innovative solutions.

Artimiausia atranka dalyvauti stažuotėje bus paskelbta EdTech centro puslapyje.

Žmogiškąjį ryšį laikome esmine mūsų misijos dalimi. Todėl kviečiame mūsų šalies pedagogus, švietimo inovatorius ir kitus švietimo bendruomenės narius dalyvauti trumpalaikėse pažintinėse stažuotėse į įvairiose šalyse veikiančius Edtech centrus bei mokyklas.
Užsienyje įgyta praktine patirtimi, kaip švietime sėkmingai pritaikyti technologinius sprendimus, dalyviai dalinsis savo bendruomenėse – mokyklose, kolegijose, universitetuose.
EdTech centras organizuos dar 6 stažuotes į kitas užsienio šalis: Suomiją, Daniją ir kt.

RENGINIAI ŠVIETIMO BENDRUOMENEI

🗓️Skatiname aktyviai dalyvauti projekto vykdomose veiklose: renginiuose lietuvių ir anglų kalbomis, mokymuose, studijose, pilotinėse veiklose. Kviečiame mokyklas ir mokytojus skleisti ir dalintis tarpusavyje gerosios patirties pavyzdžiais, taip stiprinant švietimo sistemos efektyvumą.

Sekite naujienas apie artimiausius renginius EdTech centro puslapyje.

Inovacijų kultūros klausimais konsultuoja:

Vilma Jankūnė

Administracinės grupės vadovė
Konsultuoja stažuočių klausimais

Email vilma.jankune@nsa.smm.lt 

Eglė Šilkonė

Komunikacijos specialistė
Konsultuoja renginių klausimais

Ph. No +370 603 35350
Email egle.silkone@nsa.smm.lt  

en_GBEN