Per Edtech centro platformą išbandytiems sprendimams – specialus ženkliukas

Reaguojant į edukacinių technologijų sprendimų kūrėjų prašymus, sukurtas ir nuo šiol bus naudojamas specialus ženkliukas, kurį galės naudoti visi sprendimai, dalyvavę Edtech centro technologijų išbandymo platformos veikloje.

 

Šiuo metu Lietuvos mokyklos jau išbandė daugiau kaip 30 Lietuvos ir užsienio kūrėjų pasiūlytų edukacinių technologijų sprendimų. „Netrukus mokyklas pasieks dar 14 sprendimų, kurias bus galima išbandyti nemokamai“, – pažymi Edtech centro vadovė Indrė Šuolienė.

 

Pernai didelės sėkmės sulaukusio „Spotiself“ sprendimo vadovė Lina Stubrienė sako, kad toks skaitmeninis ženkliukas yra ne tik labai svarbus įvertinimas, bet ir atsakomybė toliau užtikrinti kokybišką, nuoseklų, moksliškai pagrįstą skaitmeninį turinį. „Tai pasitikėjimo garantas mokykloms, kurios planuoja atverti savo duris naujiems, inovatyviems skaitmeniniams sprendimams“, – pažymi L. Stubrienė.

 

Ženkliukus sprendimų kūrėjai gali parsisiųsti ir naudoti savo komunikacijoje su prierašu „Sprendimas išbandytas EdTech centro sprendimų išbandymo plaftormoje“.

 


en_GBEN