Atranka į EdTech centro stažuotes užsienyje

Pedagogai ir aukštųjų mokyklų dėstytojai gali pasinaudoti galimybe ir dalyvauti stažuotėse Norvegijoje, Suomijoje, Pietų Korėjoje, Vokietijoje (parodoje „DIDACTA“) bei Jungtinėje Karalystėje (parodoje „BETT“).

Stažuočių tikslas – susipažinti su kuriamomis švietimo inovacijomis, sužinoti, kaip jos gali padėti efektyviau mokyti(s), sužinoti apie verslo siūlomus sprendimus švietimo sektoriui.

Taip pat bendradarbiauti su kitų valstybių centrais, inovatyvias skaitmenines mokymo priemones taikančiomis mokyklomis, įgyta patirtimi pasidalyti Lietuvoje.

Projekto lėšomis stažuočių dalyviams bus apmokama:

  • dalyviams, kurie vyks į stažuotes Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, bus apmokami skrydžio bilietai, apgyvendinimas, vietinio transporto išlaidos ir bilietai į „DIDACTA“ bei „BETT“ parodas.
  • dalyviams, kurie vyks į stažuotes Norvegijoje, Suomijoje ir Pietų Korėjoje, bus apmokami skrydžio bilietai, apgyvendinimas, vietinio transporto ir maitinimo išlaidos.

Stažuotės į Norvegiją ir Suomiją planuojamos 2024 m. balandžio–birželio mėn.

Stažuotės į Pietų Korėją ir Jungtinę Karalystę planuojamos 2024 m. sausio mėn.

Stažuotė į Vokietiją planuojama 2024 m. vasario mėn.

Tikslesnės datos bus derinamos su atrinktais dalyviais.

Paraiškų teikimas

Į kiekvieną stažuotę bus atrenkama po 10 kandidatų. Kandidatas gali pažymėti dvi stažuotes, kurioms teiktų prioritetą. Su stažuotės atrankos kriterijais galite susipažinti čia.

Kiekvienas kandidatas turi užpildyti šią paraišką iki 2023 m. lapkričio 30 d. 12 val.

Atrankos vykdymas

Atranką į stažuotes užsienyje vykdo Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras. Atrinktus dalyvius informuosime iki 2023 m. gruodžio 14 d. 17.00 val.

Daugiau informacijos:

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.


en_GBEN