EdTech centras nugalėjo dirbtinio intelekto apdovanojimuose

Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos organizuotuose dirbtinio intelekto apdovanojimuose Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras pelnė apdovanojimą kategorijoje „AI for SocialGood“ (liet. DI socialinei gerovei).

Kaip pažymi EdTech centro vadovė Indrė Šuolienė, tai malonus viso centro veiklos įvertinimas.

„Šiais metais skyrėme daug dėmesio šiai temai. Rengiame konsultacijas ir mokymus dirbtinio intelekto klausimais, organizuojame skaitmeninių kompetencijų mokymuose, kuriuose mokytojai sužino ir apie DI principus, pedagogams skirtose valstybės finansuojamose IT magistro ir modulio studijų programose taip pat integruotos dirbtinio intelekto temos“, – sako I. Šuolienė.

EdTech centras taip pat parengė mokytojams skirtus patarimus, kaip praktiškai išnaudoti dirbtinio intelekto įrankių galimybes. Organizavo renginį EdTech klasė: su kuo valgomas dirbtinis intelektas?“, kuriame savo prognozėmis ir patarimais dalinosi pripažinti informacinių technologijų specialistai, duomenų mokslininkai ir verslo atstovai.

Netrukus pasirodys specialios edukacinės ir pramoginės laidos, kurios rengiamos kartu su Lietuvos dirbtinio intelekto asociacija.


lt_LTLT