Ateities inžinerija: skaitmeniniai įrankiai STEAM integruotoms pamokoms ir projektams

gegužės 4 , 15:00 16:00

Nuotolinis seminaras „Ateities inžinerija: skaitmeniniai įrankiai STEAM integruotoms pamokoms ir projektams” yra EdTech centro organizuojamų seminarų ciklo „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?“ dalis.  

Šiame seminare kalbėsime apie novatoriškus skaitmeninius įrankius, metodus ir jų taikymą 4 skirtingose tematikose: „Android programėlių kūrimas„, „Biomedicinos inžinerija„, „Dirbtinio intelekto taikymas” ir „Gaminio modeliavimas„. Tematikas pristatys šių sričių ekspertai ir mokytojai, kurie praktikoje jau yra išbandę šiuos skaitmeninius įrankius ir metodus.

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas skaitmeniniams įrankiams, įgalinantiems mokytojus vesti ar įgyvendinti įdomias STEAM integruotas pamokas ir projektus. Pristatysime Ateities Inžinerijos platformą, kurioje rasite daugybę įrankių ir galimybių, kaip kurti įtraukiančias pamokas savo mokiniams. Kviečiame nepraleisti progos iš šios srities praktikų išgirsti, kaip lengvai galite pritaikyti naujus mokymo metodus.

Nuotolinis seminaras – nemokamas. Pradžia – 15 val. Trukmė – 1 val.

Lektoriai – Vilnius TECH Ateities inžinerijos platformos konsultantai-ekspertai ir mokytojai, praktiškai išbandę skaitmeninius įrankius:

Dr. Henrikas Mykolaitis, VILNIUS TECH nuotolinio ugdymo platformos koordinatorius;

Biomedicinos inžinerija: Lekt. dokt. Donatas Lukšys, Vilnius TECH Mechanikos fak. ir IT mokytojas metodininkas Rolandas Bartkus, Alytaus Jotvingių gimnazija;

Dirbtinio intelekto taikymas: Lekt. dokt. Antanas Zinovičius, Vilnius TECH Mechanikos fak. ir Fizikos vyr. mokytoja Alina Makovska, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija;

Gaminio modeliavimas: Doc. dr. Daiva Makutėnienė, Vilnius TECH Fundamentinių mokslų fak. ir Technologijų mokytoja Nomeda Pečiukaitienė, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija;

Android programėlių kūrimas: Lekt. dokt. Dovilė Kurpytė, Vilnius TECH Elektronikos fak. ir IT mokytoja ekspertė Giedrė Kvizikevičienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija.

TRANSLIACIJĄ STEBĖKITE ČIA >>>>

Seminarų ciklas „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?” organizuojamas įgyvendinant projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech”)”.

EdTech centras

Apie renginį pasidalink su savo bendruomene socialiniuose tinkluose:


Grįžti į puslapio viršų
lt_LTLT